Kliknutím na tlačidlo "Povoliť" súhlasíte s ukladaním súborov cookies na vašom zariadení, ktoré pomôžu zlepšiť navigáciu po stránke, analyzovať používanie stránky a pomôžu nám pri marketingových aktivitách. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov.

Ako prebieha prvá návšteva ADOS hyperbarické centrum

Vašou jedinou úlohou bude sa uvoľniť. My sa postaráme o vaše pohodlie a pozitívny zážitok.

Online rezervácia

1 min

Rezervovať sa môžete priamo cez náš rezervačný systém

Rovno sa objednať

1. Vstupná konzultácia

25 min

Pri vstupe do nášho centra absolvujete vstupnú konzultáciu – ak ste náš nový klient.

Na prvú konzultáciu príďte presne na čas - aby ste sa vyhli čakaniu. Prineste si so sebou pohodlné oblečenie na prezlečenie - odporúča sa z čistej (100%) bavlny.

2. Príprava

5 min

Prezlečiete sa do pohodlného oblečenia, ktoré ste si doniesli so sebou (odporúča sa zo 100% bavlny). Ak k nám idete prvýkrát – na oblečenie Vás upozorníme vždy pred prvým termínom.

3. Kompresia

10min

Po vstupe do hyperbarickej komory a jej následnom uzatvorení sa začne fáza kompresie, kedy sa komora natlakuje do výšky 1,3 ATA.

Žiadny strach

Nemusíte mať obavy ak máte problém s uzavretými priestormi alebo trpíte klaustrofóbiou – každá komora je dostatočne priestranná, je v nej denné svetlo, môžete sa vidieť a komunikovať s obsluhujúcim personálom.

4. Okysličenie tela

40 min

Terapia trvá 60 minút, čo je dostatočný čas nato, aby sa Váš organizmus dôkladne okysličil a odbúral z tela čo najviac toxínov.

5. Dekompresia

10 min

Po uplynutí približne 50 minút sa komora začne dekompresovať, a vy sa pomaly dostanete z hyperbarického tlaku do tlaku atmosférického.

6. Naplánovanie dalšej terapie

Odporúčame absolvovať aspoň 10 terapií intenzívne za sebou, aby ste dosiahli požadovaný účinok na organizmus.

Tagline

Rezervujte si termín.

Ďakujeme! Vašu rezerváciu sme zaznamenali!

O ďalších krokoch Vás budeme informovať.

Oops! Something went wrong while submitting the form.